Druk na szkle

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Oferujemy druk na szkle hartowanym i niehartowanym o grubości: 4 mm, 6 mm, 8 mm. Nadruki są trwałe, wytrzymałe oraz odporne na działanie UV czy wysokiej temperatury. Nasze panele szklane z powodzeniem znajdują zastosowanie w wymagających wnętrzach jak kuchnia czy łazienka. Bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości, są higieniczne, odporne na wysokie temperatury.

Wszystkie krawędzie paneli szklanych są szlifowane polerowane lub frezowane dla jeszcze lepszego efektu i bezpieczeństwa. Nadruk wykonujemy od wewnętrznej strony. Dzięki temu jest odporny na zniszczenia oraz zarysowania.

Wykonujemy projekty o maksymalnym polu zadruku paneli szklanych 250 cm x 125 cm. Większe panele można podzielić na kilka formatek i złączyć je podczas montażu w bardzo dyskretny sposób. Przygotowujemy otwory pod włączniki i kinkiety.

Montujemy bezpośrednio na ścianie poprzez przyklejenie za pomocą kleju bezbarwnego do luster (ważne, aby nie zawierał rozpuszczalników). Ściany nie mogą mieć przebarwień i wystających zadziorów. Istnieje możliwość przyklejenia paneli szklanych bezpośrednio na płytki bez konieczności ich skuwania.

Technologia druku na szkle

Oferowana przez nas nowoczesna technologia druku na szkle zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość produktów. Wiąże się to z laminacją szkła, które polega na wygrzewanie przez kilka godzin w piecu w temperaturze 130 °C. Wykorzystujemy techniki: Sologlass i Duoglass.

  • Sologlass – 4 mm szkła z nadrukiem zalaminowanym od wewnętrznej strony; może być wykorzystywany wszędzie, gdzie z jednej strony jest przyklejony.
  • Duoglass – grafika znajduje się wewnątrz, pomiędzy dwiema taflami szkła; może być wykorzystywany tam, gdzie jego obie strony są odsłonięte – drzwi szklane czy kabiny prysznicowe.