Druk na szkle

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Jesteśmy bezpośrednim producentem paneli szklanych z grafiką. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i każde zlecenie wykonujemy od początku do końca samodzielnie.
Daje nam to możliwość kontroli produktu na każdym jego etapie oraz pozwala zaoferować atrakcyjną cenę dla najwyższych jakościowo paneli szklanych.
Nie daj się ograniczać standardowym rozwiązaniom dostępnych w sklepach. Wykorzystuj najnowsze technologie aby wyrazić siebie. Rozumiemy jak ważny jest czas realizacji zlecenia dlatego skracamy go do minimum. Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

POMIAR - dojeżdżamy i wykonujemy pomiar na miejscu
WIZUALIZACJA- trzy wizualizacje gratis
DRUK - szkło z grafiką wykonane metodą laminacji próżniowej. Druk jest wtapiany w szkło w temperaturze 130 stopni Celsjusza przez kilka godzin.
TRANSPORT - Dokładnie zabezpieczony materiał przywozimy na miejsce
MONTAŻ - usługa wykonana przez profesjonalistów
JAKOŚĆ - Trwałość szklanego panelu i żywe kolory z gwarancją producenta

W ofercie posiadamy szkło niehartowanie jak również hartowane o grubości między innymi 4mm, 6mm, 8mm, 4.4.1 (jest to szkło z grafiką z dwóch stron, a wewnątrz tafli szkła znajduje się grafika)

Zawsze doradzamy klientom w doborze odpowiedniego szkła aby ograniczyć cenę produktu i móc zagwarantować najwyższą jakość.

Na rynku pojawiły się firmy reklamowe które nie posiadają odpowiedniego parku maszynowego. Stosują folię samoprzylepną która imituje nadruk często przyklejając kolejne warstwy folii aby druk nie był transparentny. Natomiast w przypadku nadruku UV, jest to druk delikatny oraz nieodporny na zarysowania.

Nasza technologia została stworzona do utrwalania druku ze szkłem i nie jest wykorzystywana w innych przypadkach. Nasz produkt jest w pełni odporny na działanie promieni UV dzięki czemu kolory pozostają trwałe na długie lata.

Montaż usług realizujemy w obszarze 50 km od Stalowej Woli

 

Najczęściej używamy szkła o grubości 4 mm, krawędzie są polerowane, pełno kolorowy nadruk z białym zadrukiem wykonywany jest „po lewej stronie” dodatkowo zabezpieczany jest warstwą laminatu co powoduje, że jest odporny na zniszczenia lub zarysowania. Każdy nadruk na szkle wymaga zastosowania odpowiednich primerów. Każdy panel jest produkowany wg indywidualnych ustaleń, pod wymiar, przygotowany do montażu, dodatkowo druk zabezpieczony jest laminatem aby być w 100% pewnym że nic niespodziewanego się nie wydarzy.

Maksymalne pole zadruku naszej maszyny to 250x125 cm. Większe panele należy podzielić na kilka formatek. Na Państwa życzenie dostarczymy szkło innej grubości, barwione, jednokolorowe, wycinamy otwory.

Na panele szklane można używać szkła zwykłego o grubości 4 mm. Szkło nie powinno dotykać blatu, ścian, ani mebli - zalecamy szczeliny dylatacyjne o szerokości 2,5 mm (minimum 1,5 mm). Wyjątkiem jest kuchenka gazowa która wymaga zastosowania szkła hartowanego bezpośrednio za nią.

Montujemy bezpośrednio na ścianie poprzez przyklejenie za pomocą kleju bezbarwnego do luster (ważne aby nie zawierał rozpuszczalników). Ściany nie powinny mieć przebarwień i być wykończone w jednolitym jasnym kolorze jak również musi być gładka bez żadnych wystających zadziorów. Klej utwardza się po 24 godzinach. Po upływie tego czasu należy wypełnić szczeliny w szkle sylikonem sanitarnym lub fugą

Technologia druku

To nie jest naklejka przyklejona na szkle która może się odkleić.

Druk grafiki na szkle wiąże się z koniecznością laminowania szkła, aby było ono bezpieczne, trwałe i nie pękało. Samo połączenie farby ze szkłem nie stanowi dobrego łącznika, podobnie szkło lakierowane ani lacobel również nie spełniają norm wyznaczonych dla szkła bezpiecznego. Proces technologiczny laminowania szkła polega na wygrzaniu w piecu przy temperaturze 130 stopni w czasie kilku godzin, co daje trwałe połączenie wszystkich elementów. Szkło laminowane pozostaje stabilne nawet po rozbiciu, tym samym chroni przed urazami czy skaleczeniami.

 

SOLOGLASS

To pojedyncza tafla szkła z za laminowanym nadrukiem zwykle 4mm z grafiką od wewnętrznej strony szkła. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie jest przyklejane do ściany.

 

 

DUOGLASS

To podwójne szkło z grafiką wewnątrz. Wydruk znajduje się pomiędzy taflami szkła przez co może być używane wszędzie tam gdzie szkło będzie odsłonięte z obu stron typu kabiny prysznicowe czy też drzwi szklane.