Druk na szkle

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Oferujemy druk na szkle hartowanym i niehartowanym o grubości: 4 mm, 6 mm, 8 mm. Nadruki są trwałe, wytrzymałe oraz odporne na działanie UV czy wysokiej temperatury. Nasze panele szklane z powodzeniem znajdują zastosowanie w wymagających wnętrzach jak kuchnia czy łazienka. Bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości, są higieniczne, odporne na wysokie temperatury.

Wszystkie krawędzie paneli szklanych są szlifowane polerowane lub frezowane dla jeszcze lepszego efektu i bezpieczeństwa. Nadruk wykonujemy od wewnętrznej strony. Dzięki temu jest odporny na zniszczenia oraz zarysowania.

Wykonujemy projekty o maksymalnym polu zadruku paneli szklanych 250 cm x 125 cm. Większe panele można podzielić na kilka formatek i złączyć je podczas montażu w bardzo dyskretny sposób. Przygotowujemy otwory pod włączniki i kinkiety.

Montujemy bezpośrednio na ścianie poprzez przyklejenie za pomocą kleju bezbarwnego do luster (ważne, aby nie zawierał rozpuszczalników). Ściany nie mogą mieć przebarwień i wystających zadziorów. Istnieje możliwość przyklejenia paneli szklanych bezpośrednio na płytki bez konieczności ich skuwania.

Technologia druku

To nie jest naklejka przyklejona na szkle która może się odkleić.

Druk grafiki na szkle wiąże się z koniecznością laminowania szkła, aby było ono bezpieczne, trwałe i nie pękało. Samo połączenie farby ze szkłem nie stanowi dobrego łącznika, podobnie szkło lakierowane ani lacobel również nie spełniają norm wyznaczonych dla szkła bezpiecznego. Proces technologiczny laminowania szkła polega na wygrzaniu w piecu przy temperaturze 130 stopni w czasie kilku godzin, co daje trwałe połączenie wszystkich elementów. Szkło laminowane pozostaje stabilne nawet po rozbiciu, tym samym chroni przed urazami czy skaleczeniami.

 

SOLOGLASS

To pojedyncza tafla szkła z za laminowanym nadrukiem zwykle 4mm z grafiką od wewnętrznej strony szkła. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie jest przyklejane do ściany.

 

 

DUOGLASS

To podwójne szkło z grafiką wewnątrz. Wydruk znajduje się pomiędzy taflami szkła przez co może być używane wszędzie tam gdzie szkło będzie odsłonięte z obu stron typu kabiny prysznicowe czy też drzwi szklane.