Druk na szkle

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==
svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==
svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==
svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==
Druk UV bezpośrednio na szkle
svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==
Kuchnia
cropped-kuchnia-2.jpg
cropped-tezgah-arasi-cam-10-2.jpg
kuchnia3
Druk w kuchni
Kuchnia2
PlayPause
previous arrow
next arrow
Shadow

Jesteśmy bezpośrednim producentem paneli szklanych z grafiką. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i każde zlecenie wykonujemy od początku do końca samodzielnie.
Daje nam to możliwość kontroli produktu na każdym jego etapie oraz pozwala zaoferować atrakcyjną cenę dla najwyższych jakościowo paneli szklanych.
Nie daj się ograniczać standardowym rozwiązaniom dostępnych w sklepach. Wykorzystuj najnowsze technologie aby wyrazić siebie. Rozumiemy jak ważny jest czas realizacji zlecenia dlatego skracamy go do minimum. Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

POMIAR - dojeżdżamy i wykonujemy pomiar na miejscu
WIZUALIZACJA- trzy wizualizacje gratis
DRUK - szkło z grafiką wykonane metodą nadruku bezpośredniego na szkle Druk UV
TRANSPORT - Dokładnie zabezpieczony materiał przywozimy na miejsce
MONTAŻ - usługa wykonana przez profesjonalistów
JAKOŚĆ - Trwałość szklanego panelu i żywe kolory z gwarancją producenta

W ofercie posiadamy szkło niehartowanie jak również hartowane o grubości między innymi 4mm, 6mm, 8mm, 4.4.1 (jest to szkło z grafiką z dwóch stron, a wewnątrz tafli szkła znajduje się grafika)

Zawsze doradzamy klientom w doborze odpowiedniego szkła aby ograniczyć cenę produktu i móc zagwarantować najwyższą jakość.

Na rynku pojawiły się firmy reklamowe które nie posiadają odpowiedniego parku maszynowego. Stosują folię samoprzylepną która imituje nadruk często przyklejając kolejne warstwy folii aby druk nie był transparentny. 

Nasza technologia opiera się na bezpośrednim druku UV na szkle a dodatkowo zabezpieczany jest laminatem przez co nadruk nie jest narażony na zarysowania a dodatkowo podczas rozbicia szkło nie rozpada się na kawałki przez co jest bezpieczne.

Montaż usług realizujemy w obszarze 50 km od Stalowej Woli

 

Najczęściej używamy szkła o grubości 4 mm, krawędzie są polerowane, pełno kolorowy nadruk z białym zadrukiem wykonywany jest „po lewej stronie” dodatkowo zabezpieczany jest warstwą laminatu co powoduje, że jest odporny na zniszczenia lub zarysowania. Każdy nadruk na szkle wymaga zastosowania odpowiednich primerów. Każdy panel jest produkowany wg indywidualnych ustaleń, pod wymiar, przygotowany do montażu, dodatkowo druk zabezpieczony jest laminatem aby być w 100% pewnym że nic niespodziewanego się nie wydarzy.

Maksymalne pole zadruku naszej maszyny to 250x125 cm. Większe panele należy podzielić na kilka formatek. Na Państwa życzenie dostarczymy szkło innej grubości, barwione, jednokolorowe, wycinamy otwory.

Na panele szklane można używać szkła zwykłego o grubości 4 mm. Szkło nie powinno dotykać blatu, ścian, ani mebli - zalecamy szczeliny dylatacyjne o szerokości 2 mm (minimum 1 mm). Wyjątkiem jest kuchenka gazowa która wymaga zastosowania szkła hartowanego bezpośrednio za nią.

Montujemy bezpośrednio na ścianie poprzez przyklejenie za pomocą kleju bezbarwnego do luster (ważne aby nie zawierał rozpuszczalników). Ściany nie powinny mieć przebarwień i być wykończone w jednolitym jasnym kolorze jak również musi być gładka bez żadnych wystających zadziorów. Klej utwardza się po 24 godzinach. Po upływie tego czasu należy wypełnić szczeliny w szkle sylikonem sanitarnym lub fugą

Technologia druku

W naszej ofercie posiadamy dwie techniki druku.

Druk UV oraz Laminacji próżniowej

Druk UV

W swoim parku maszynowym posiadamy nową drukarkę wielkoformatową firmy Canon Oce Arizona o powierzchni zadruku 1250x2500 mm.

 

Arizona 318GL BIG

 

Laminacja próżniowa

To podwójne szkło z grafiką wewnątrz. Wydruk znajduje się pomiędzy taflami szkła przez co może być używane wszędzie tam gdzie szkło będzie odsłonięte z obu stron typu kabiny prysznicowe czy też drzwi szklane.