Szklane drzwi dekoracyjne na wymiar

Stylowe drzwi szklane do Twojego mieszkania i biura

Oferowane przez nas artykuły ze szkła doskonale nadają się do każdego pomieszczenia.

Drzwi szklane tworzymy na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasujesz wybrany model do aranżowanego wnętrza.

Oferujemy

- drzwi szklane uchylne

- drzwi szklane przesuwne

Dostępność wielu form, wzorów i wymiarów tych funkcjonalnych elementów sprawia, że w asortymencie można znaleźć wersje idealne zarówno do łazienki bądź do pokoju dziennego, jak i do biura czy innej przestrzeni w budynku użyteczności publicznej.

Doskonałe w swej estetyce, wysoko jakościowe oraz solidne drzwi szklane to propozycja dla wszystkich osób, poszukujących niebanalnych i jednocześnie eleganckich rozwiązań.

Szklane drzwi z grafiką umożliwiają wykreowanie maksymalnie oryginalnego i niespotykanego efektu. Możliwe jest wykorzystanie dowolnej grafiki czy obrazu, spełniającego indywidualne oczekiwania klienta.

1 2 3

 

 

 

 

OPIS PRODUKTU

(Wszystkie produkty wykonujemy ze szkła laminowanego 4.4.2 hartowanego. Wykorzystywany materiał wyróżnia się doskonałą wytrzymałością oraz eleganckim wyglądem.)

Drzwi szklane wykonywane są ze szkła hartowanego w dwóch taflach o grubości 4 mm, pomiędzy którymi umieszczona zostanie wybrana grafika. Z uwagi na wysoką jakość wykorzystywanego szkła, drzwi dają gwarancję bezpieczeństwa, trwałości oraz odporności na potencjalne uszkodzenia. Do wyboru klientów pozostawiamy odcień szkła, z jakiego wyprodukowane zostaną drzwi – może to być szkło FLOAT o delikatnie zielonkawej barwie lub jasne i neutralne szkło OPTIWHITE.

Okucia

Uzupełnieniem oferty naszych drzwi szklanych są nowoczesne okucia, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości okucia do szkła renomowanych firm, wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej.

15 16 17 18 19