Szklane drzwi dekoracyjne na wymiar

Oferujemy Państwu szklane drzwi dekoracyjne na wymiar z nadrukiem graficznym. Może to być wzór wybrany z naszej bazy wzorów lub dostarczony bezpośrednio przez klienta. Szklane drzwi za sprawą swego niebanalnego wyglądu zyskują coraz szersze grono odbiorców. Dzięki nim każde wnętrze może stać się wyjątkowe – bez względu na swoje wymiary, pozostałe wyposażenie czy kolorystykę.

Szklane drzwi z nadrukiem – stylowe i solidne

Wyjątkowe szklane drzwi z nadrukiem będą doskonałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia. Do projektów wykorzystujemy szkło laminowane 4.4.1 gdzie grafika znajduje się pomiędzy taflami szkła istnieje też możliwość zastosowania szkła hartowanego. Jesteśmy w stanie wydrukować na nim wybraną grafikę czy zdjęcie. Obrazy mogą być widoczne z obu stron szklanych drzwi. Jeśli nie są Państwo przekonani do szklanych drzwi w pomieszczeniu, polecamy nasze fototapety i naklejki, dzięki którym odświeżą Państwo wygląd swoich mebli czy drzwi samodzielnie. W realizacjach wykorzystujemy nowoczesne zaplecze naszego parku technologicznego oraz techniki bezpieczne dla środowiska, które zapewniają wykonanie realizacji z fotograficzną dokładnością i jakością. Na realizacjach możemy uzyskać efekty 3D, witraży, akwarium oraz innych.

Wykonujemy nadruki na drzwiach szklanych skrzydłowych i przesuwnych, które pasują do wszystkich dostępnych na rynku ościeżnic. Przygotowujemy niezbędne otwory na zawiasy, klamki, zamki. Możemy dostarczyć dodatkowe akcesoria – współpracujemy z dystrybutorami systemów do drzwi przesuwnych i skrzydłowych. Zapewniamy transport. Zapraszamy!