Szklane drzwi dekoracyjne na wymiar

Stylowe drzwi szklane do Twojego mieszkania i biura

Oferowane przez nas artykuły ze szkła doskonale nadają się do każdego pomieszczenia.

Drzwi szklane tworzymy na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasujesz wybrany model do aranżowanego wnętrza.

Oferujemy

- drzwi szklane uchylne

- drzwi szklane przesuwne

Dostępność wielu form, wzorów i wymiarów tych funkcjonalnych elementów sprawia, że w asortymencie można znaleźć wersje idealne zarówno do łazienki bądź do pokoju dziennego, jak i do biura czy innej przestrzeni w budynku użyteczności publicznej.

Doskonałe w swej estetyce, wysoko jakościowe oraz solidne drzwi szklane to propozycja dla wszystkich osób, poszukujących niebanalnych i jednocześnie eleganckich rozwiązań.

Szklane drzwi z grafiką umożliwiają wykreowanie maksymalnie oryginalnego i niespotykanego efektu. Możliwe jest wykorzystanie dowolnej grafiki czy obrazu, spełniającego indywidualne oczekiwania klienta.

 

OPIS PRODUKTU

(Wszystkie produkty wykonujemy ze szkła laminowanego 4.4.2 hartowanego. Wykorzystywany materiał wyróżnia się doskonałą wytrzymałością oraz eleganckim wyglądem.)

Drzwi szklane wykonywane są ze szkła hartowanego w dwóch taflach o grubości 4 mm, pomiędzy którymi umieszczona zostanie wybrana grafika. Z uwagi na wysoką jakość wykorzystywanego szkła, drzwi dają gwarancję bezpieczeństwa, trwałości oraz odporności na potencjalne uszkodzenia. Do wyboru klientów pozostawiamy odcień szkła, z jakiego wyprodukowane zostaną drzwi – może to być szkło FLOAT o delikatnie zielonkawej barwie lub jasne i neutralne szkło OPTIWHITE.

Okucia

Uzupełnieniem oferty naszych drzwi szklanych są nowoczesne okucia, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości okucia do szkła renomowanych firm, wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej.

15 16 17 18 19