Lustra na wymiar

Lustra na wymiar są bardzo często zamawianym przez naszych klientów elementem wystroju wnętrz. To nie tylko rzecz bardzo przydatna i ułatwiająca codzienne funkcjonowanie, ale również nadająca stylu i elegancji każdemu pomieszczeniu. Rozjaśniają przestrzeń, odbijając promienie słoneczne oraz powiększają wizualnie jej rozmiar. Bardzo często spotykamy się z nieregularnymi powierzchniami, wszelkimi skosami, wąskimi przestrzeniami, gdzie bardzo ciężko jest znaleźć lustro odpowiednie kształtem i rozmiarem. Dzięki naszej ofercie luster na wymiar stworzą Państwo projekt idealnie pasujący do pomieszczenia.

Lustra srebrne i kolorowe

Nasza oferta to przede wszystkim lustra srebrne i kolorowe o grubości 4 mm. Są wspaniałym dodatkiem w do każdego pomieszczenia. Mogą być jeszcze bardziej spersonalizowane i posiadać stylową grafikę na szkle, która na przykład będzie nawiązywać do całego wystroju.

Każde z naszych luster może być obrobione zgodnie z zaleceniami klienta:

  • cięte pod konkretny wymiar,
  • fazowane lub szlifowane obrzeża,
  • wywiercone otwory pod kinkiety,
  • wywiercone otwory pod gniazda elektryczne.

Wykonywane przez nas lustra srebrne i kolorowe na wymiar zgodne są z normą PN-EN 1036. Staranna obróbka krawędzi zapobiega zranieniom i zwiększa wizualne walory luster. Świetnie sprawdzają się w łazience, przedpokoju oraz sypialni. Realizujemy projekty szklanych drzwi do szaf oraz garderoby. Współpracujemy z restauracjami, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Organizujemy transport.

IMG 7529 2 IMG 7534 1 IMG 8087 1