Szkło ozdobne w kuchni – hit czy kit?

kuchnia 3

Kuchnia to pomieszczenie nazywane sercem domu. Spełnia wiele funkcji jednocześnie, dlatego jej urządzenie i wystrój powinny zostać starannie przemyślane. Jak sprawić, by wyglądała modnie, pięknie, a przy tym była praktyczna? Doskonałym rozwiązaniem są panele szklane z nadrukiem, które pozwalają nam wyrazić siebie, a do tego są niezwykle trwałe. Chcesz dowiedzieć się więcej? W naszym artykule podpowiadamy, dlaczego panele szklane to dobry wybór do każdej kuchni. 

Fenomen szkła ozdobnego

Jednak, czy szkło wciąż pozostaje w modzie? Oczywiście! Szkło to materiał, który obok drewna, pasuje do każdej stylizacji, dzięki czemu jest nieprzerwanie wykorzystywane na przestrzeni wieków. Zastosowanie go w aranżacji może zupełnie odmienić pomieszczenie i zamienić go w modny, designerski projekt. Szkło posiada także liczne zalety, które wyróżniają go spośród innych materiałów i sprawiają, że sprawdza się w każdym, nawet bardzo trudnym do zaplanowania pomieszczeniu. Wszystko to sprawia, że oferowane przez naszą firmę panele szklane z nadrukiem stanowią połączenie nowoczesnego wzornictwa i doskonałych parametrów technicznych. To rozwiązanie, które zapewnia wygodę użytkowania i piękny wygląd na lata. 

Modne wzory i kolory

Zastosowanie szkła ozdobnego w kuchni to także doskonały sposób na ożywienie wnętrza, wprowadzenie do niego nowej energii i wyrażenie siebie. Panele z wybraną przez Ciebie grafiką mogą stanowić nietuzinkową ozdobę, która przyciąga wzrok i po prostu zachwyca zarówno domowników, jak i zaproszonych gości. Wachlarz dostępnych wzorów i kolorów jest naprawdę szeroki, a rodzaj nadruku – ograniczony przez naszą fantazję. Szkło w kuchni może być jednokolorowe, wielobarwne, z nadrukiem, czy z fakturą. Dzięki maszynom, jakie wykorzystuje nasza firma, możemy cieszyć się intensywną i starannie wykonaną grafiką, która będzie cieszyć przez lata. Panele szklane są więc doskonałą opcją dla każdego, kogo nudzą tradycyjne opcje dostępne w sklepie i kto, szuka rozwiązania, które wyrazi “co mu w duszy gra”. 

Jeśli jednak nie masz sprecyzowanej wizji tego, co ma pojawić się w Twojej kuchni, skorzystaj z naszej pomocy. Zespół profesjonalnych grafików przełoży Twoją wizję na format graficzny, a następnie wykona wizualizację. Każdy projekt to dla nas sprawa indywidualna, która wymaga wcześniejszych ustaleń, aby dopasować nasze działania do oczekiwań. 

Dlaczego warto?

Oprócz walorów estetycznych panele szklane posiadają także inne zalety. Przede wszystkim są wytrzymałe i odporne na użytkowanie, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniu, jakim jest kuchnia. Ich powierzchnia nie niszczy się w kontakcie z wysoką temperaturą i jest całkowicie bezpieczna nawet jeśli posiadasz małe dzieci. Wykonywane przez naszą firmę elementy są także łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają dodatkowych substancji maskujących łączenia, co odróżnia je od tradycyjnych płytek ceramicznych.  

Szkło z nadrukiem jest także bardzo uniwersalne i eleganckie, dzięki czemu dopasowuje się do niemal każdej stylistyki. Wszystko to sprawia, że nawet jeśli zdecydujemy się na zmianę koloru ścian lub zmianę mebli kuchennych, szklane panele dalej pozostaną hitem. 

Nasze usługi

Jeśli chcesz zastosować panele szklane w swojej kuchni, skorzystaj z naszej oferty. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wszystkie nasze propozycje powstają w oparciu o najnowsze technologie, gwarantujące niespotykaną trwałość i jakość. W procesie wykorzystujemy także innowacyjne narzędzia, których pracę od początku do końca nadzorują nasi specjaliści. Dodatkowo nasze propozycje wyróżniają się przystępną ceną, a współpraca z naszą firmą obejmuje wszystkie etapy tworzenia w tym m.in. wykonywanie wizualizacji, druk, transport, czy oczywiście montaż. Modne wzory, jakie oddajemy do Państwa dyspozycji, sprawią, że każda kuchnia stanie się nowoczesnym i nietuzinkowym miejscem, które pokocha cała rodzina.