Fototapety

Do produkcji fototapet wykorzystujemy wysokiej jakości papier o gramaturze 300 g/m2. Wykorzystywany jest przede wszystkim do ściennych nadruków wielkopowierzchniowych. Dzięki trwałości papieru oraz jego specyficznym właściwościom tapeta nie rozciąga się i idealnie przylega do ściany bez wywiniętych rogów i krawędzi. Nadruk jest trwały i ma matowe wykończenie. Jeśli szukają Państwo łatwego i efektownego sposobu do odmiany wnętrza – fototapeta jest idealnym wyborem. Możemy dopasować grafiki dedykowane do kuchni, sypialni czy salonu o odpowiednim wzorze oraz kolorystyce. Nowoczesne technologie wykorzystywane do tworzenia nadruków pozwalają fototapetom na długo zachowywać swoje walory wizualne i jakościowe. Nasze produkty są nietoksyczne i mogą z powodzeniem być wykorzystywane:

  • w sypialniach,
  • pokojach dla dzieci,
  • przedszkolach,
  • szpitalach,
  • każdym dowolnym pomieszczeniu.

Naklejki

Nasza firma posiada specjalistyczny park maszynowy, gdzie znajdują się solventy drukujące różnego rodzaju naklejki. Umożliwia on wykorzystywanie różnych podłoży, w tym folii samoprzylepnych oraz banerów. Naklejki – inaczej nazywane wlepami czy stickerami – podobnie jak fototapety urozmaicają wnętrze i nadają mu charakteru. Mogą być używane do ozdabiania mebli, ścian oraz innych dostępnych płaszczyzn. Oprócz dodawania pomieszczeniu walorom estetycznym można ich użyć do renowacji starych mebli czy zakrywaniu uszkodzeń, np. wnęk w blacie.

Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni produkt dopasowany formatem oraz wzorem do miejsca aplikacji. Nasze fototapety i naklejki szczelnie trzymają się powierzchni, a także są łatwe w montażu.