Kuchnia z panelami szklanymi

Kuchnia z panelami szklanymi to bardzo częsty wybór wśród naszych klientów. Z powodzeniem montuje się je przy kuchence gazowej, indukcyjnej lub elektrycznej, ponieważ są odporne na wysokie temperatury. Zastosowanie paneli ze szkła w kuchni to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Są proste w czyszczeniu i łatwe w utrzymaniu. Szkło w kuchni to doskonałej jakości trwałe wykończenie wnętrza i stworzenie wolnej od grzybów i bakterii przestrzeni do gotowania.

Panele szklane w kuchni sprawdzają się jako:

  • szkła między szafkami górnymi a blatem szafek dolnych,
  • zabudowa kuchenna – szklane fronty,
  • ozdobne grafiki, np. obrazki w części jadalnej.

Szklane panele ścienne we wnętrzach

Szklane panele ścienne we wnętrzach idealnie sprawdzają się w kuchni, ale są również dobrym wyborem do łazienki. Pięknie prezentują się zamontowane nad wanną czy na ścianie z lustrem na wymiar. Szklane panele ścienne mogą być wykorzystane w każdym innym pomieszczeniu. Montowane są na ścianę z użyciem dedykowanego kleju, a powłoka lakierowana paneli szklanych jest odporna na wilgoć czy zmiany temperatur. 

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór kolorów oraz grafik drukowanych na panelach. Możemy przedstawić nasze ciekawe propozycje lub dopasować projekt w pełni pod preferencje klienta.