Regulamin

Złożenie zamówienia w firmie Stylowy Druk, oznacza akceptację poniższego regulaminu. W razie wątpliwości służymy pomocą.

 1. Realizacja zlecenia następuje w etapach wymagających jednoznacznej akceptacji mailowej lub w innej formie tekstowej klienta według następujących kroków: przesłanie orientacyjnych wymiarów przez klienta, wstępna wycena, akceptacja wstępnej wyceny, pomiar przez Stylowy Druk w przypadku usługi montażu, dokładna wycena (na podstawie dokładnego pomiaru), wizualizacja lub projekt, akceptacja, realizacja (produkcja, dostawa, montaż). Nie ma możliwości zmiany kolejności lub pominięcia poszczególnych etapów. W chwili dokładnego pomiaru w przypadku usługi montażu lub zlecenia druku pobierana jest zaliczka w wysokości 50% wstępnej wyceny.
 2. Akceptacja ostatecznego projektu, układu, koloru i rozmieszczenia grafiki następuje na podstawie przesłanej przez Stylowy Druk projektu. Akceptacja projektów graficznych oznacza zatwierdzenie projektów pod względem graficznym, merytorycznym, treści oraz formy. Zaakceptowane projekty nie podlegają reklamacji.
 3. Dopłaty obowiązują i naliczane są za: otwory, dodatkowe wycięcia, dojazdy do klienta.
 4. Termin realizacji to standardowo 15 dni roboczych (lub 20 dni roboczych przy szkle hartowanym). Realizacja zlecenia rozpoczyna się po zaakceptowaniu przesłanej wizualizacji.
 5. Projekt graficzny, w szczególności wizualizacja w oparciu o zdjęcia pomieszczenia ma charakter jedynie poglądowy i zostaje przygotowany po pobraniu zaliczki oraz szczegółowym pomiarze. Istnieje możliwość wykonania projektu na innych warunkach po wcześniejszym uzgodnieniu z firmą Stylowy Druk.
 6. Firma Stylowy Druk nie ponosi odpowiedzialności za nieznaczne odstępstwa towaru dostarczonego od zaoferowanego. Odstępstwa kolorystyczne mogą wynikać m. in. z ustawień monitorów komputerowych.
 7. W cenie szkła Stylowy Druk wykonuje bezpłatnie wizualizacje z maksymalnie 3 wybranych przez klienta grafik lub zdjęć. Każda kolejna wizualizacja jest dodatkowo płatna w kwocie 35 zł.
 8. Projekty przygotowujemy w oparciu o bank zdjęć www.fotolia.com lub www.adobestock.com . Istnieje możliwość wykorzystania zdjęć z serwisu shutterstock.com lub depositphotos.com za dodatkową opłatą.
 9. W cenie produktu jest wybrana ostatecznie grafika z serwisu www.fotolia.com lub www.adobestock.com (dla zamówienia min. 0,5m2, dla mniejszych formatów cena zdjęcia z fotolia.com to 20 zł)
 10. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakość i zawartość materiałów dostarczonych przez klienta w tym zdjęć, grafik i tekstów. Przygotowanie grafiki w oparciu o własne zdjęcie czy z innego źródła, wiąże się z dodatkową opłatą (wycena indywidualna).
 11. Przygotowanie grafiki złożonej z kilku zdjęć lub wymagającej mocnej modyfikacji oryginalnego zdjęcia wiąże się z dodatkową opłatą.
 12. Ze względów technologicznych i użytkowych konieczna jest szczelina dylatacyjna 2 mm pomiędzy istniejącymi elementami wyposażenia (meble, ościeżnice, płytki i inne) do 4 mm od górnej i bocznych krawędzi, w zależności od liniowości i poziomów ww. elementów, jednak dokładamy wszelkich starań, aby w miarę możliwości minimalizować ich wielkość.
 13. W przypadku szkła hartowanego odcień szkła może nieznacznie różnić się od pozostałych tafli, ze względów technologicznych niezależnych od firmy Stylowy Druk.
 14. Pełne odwzorowanie kolorów zapewnia szkło typu Optiwhite. Reklamacje dotyczące zielonkawego przebarwienia grafiki przez standardowe szkło typu FLOAT nie będą uwzględniane.
 15. Stylowy Druk nie ponosi odpowiedzialności za pomiar i montaż wykonany przez klienta lub nieautoryzowanego montażystę.
 16. Stylowy Druk nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne produktu powstałe z winy użytkownika lub w skutek niewłaściwego użytkowania.
 17. Produkcja szkła laminowanego odbywa się w warunkach pełnej sterylności, w odpowiednio dostosowanych pomieszczeniach, przez wykwalifikowanych pracowników, jednak istnieje ryzyko wystąpienia mikrodrobin na powierzchni produktu.
 18. Projekty, które zostały Państwu przestawione są w pełni indywidualne i zostały przygotowane specjalnie na potrzeby Państwa zlecenia. Stylowy Druk zastrzega wszelkie prawa i nie wyraża zgody na ich wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez naszej wiedzy i zgody.
 19. W przypadku rezygnacji ze zlecenia po pomiarze przez Stylowy Druk przed zaakceptowaniem wizualizacji z przyczyn niezależnych ze strony Stylowy Druk pobierana jest opłata 200 zł za poniesione koszty pomiaru, dojazdu, wizualizacji itp. Pozostała część zaliczki jest zwracana. W przypadku odwołania zlecenia po akceptacji wizualizacji zaliczka nie zostanie zwrócona.
 20. Potwierdzenie zlecenia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Jest to równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją wszystkich punktów regulaminu. W sprawach spornych rozstrzygał będzie sąd właściwy dla miejsca rejestracji firmy Stylowy Druk.